Kokios yra populiariausios vėlinių gėlės?

Visų Šventųjų dieną, skubėdami aplankyti artimųjų kapus kartu su savimi nešamės žvakių bei gėlių, kad pagerbtume artimųjų atminimą.

Stereotipiškai Vėlinių gėlės laikomos chrizantemos. Jos atrodo dailiai ir ilgai išsilaiko. Chrizantemų būna įvairių spalvų bei stambiažiedžių ir smulkiažiedžių. Taigi, pasirinkdami šias gėles papuošti kapams, tikrai neapsiriksite.

Galima rinktis ir kalijas.  Jos taip pat įvairiaspalvės, elegantiškos gėlės, kurios tinka šiai dienai. Be to nuskintos išsilaiko gana ilgai.

Ir chrizantemas, ir kalijas galima maišyti su įvairiais spygliuočiais, kurie puikiai tinka kapams, nes ilgai laikosi bei suteikia žalumos net pačia niūriausią dieną. Puokštės – puikus pasirinkimas norint parodyti pagarbą artimiesiems.

Kapams dažniausiai perkamos baltos gėlės. Balta spalva senojoje lietuvių tradicijoje simbolizuoja gedulą. Taigi, ant artimųjų kapų galite nešti baltas rožes, gvazdikus, gerberas, našlaites ar orchidėjas. Visos šios gėlės atrodo elegantiškai, dailiai bei santūriai.

Dažnai ant kapų galime pamatyti ir ryškių, šviečiančių, įvairių spalvų dirbtinų gėlių. Ar tai priimtina ir skoninga yra kiekvieno individualus pasirinkimas ir sprendimas.

Iš ties, kiekvienas turi teisę rinktis, kokias galės nešti ant savo artimojo kapo ir, kokios jam atrodo tinkamiausios. Svarbiausia, kad viskas būtų daroma iš širdies ir norint pagerbti mirusįjį.

Taigi, nors gyvos gėlės visuomet atrodo jaukiau ir šilčiau, tačiau rinkitės tai, kas Jums labiausiai patinka. Juk dabar galima rasti tokius plastikinius kūrinius, kurie atrodo tikrai labai natūraliai.

Bet svarbiausias dalykas nėra, kokios gėlės bus atneštos ant kapų. Svarbiausia jų nepadauginti ir nepaversti artimųjų kapo neskoningu gėlių darželiu.