Duobkasiai

 

 

Karsto nesimas, duobkasiai, Lakrima UAB

Poilsis žemėje, kurią jie taip mylėjo…

Vieni mano, kad kapinės – tai žmogaus gyvenimo kelio pabaiga. Kiti – priešingai – teigia, jog tai tik gyvenimo slenkstis į tolimesnį, šviesesnį gyvenimą. Tačiau pagal visas mūsų šalies tradicijas, mirusieji atgula į žemę užtarnauto poilsio.

Tam, kad užtikrintų sklandų laidojimo procesą ir pagal visas tradicijas palydėtų velionį į amžinąjį poilsį, „Lakrima“ siūlo duobkasių paslaugas. Atsakingai ir su pagarba velioniui dirbantys profesionalūs duobkasiai pasirūpins laidojimo duobės kasimu ir papuošimu, tinkamai paruoš kapavietę. Artimieji, stovintys greta paruoštos kapavietės, turi paskutinę galimybę atsisveikinti su artimuoju, tyliai palydėti jį į paskutinę kelionę.

Profesionalūs duobkasiai iškasa duobę, sulygina jos sienas, papuošia eglišakiais, padaro nišą gėlėms. Dirbama su didžiule atjauta: užkasdami kapavietę, duobkasiai pirmiausiai pila lengvą žemę arba smėlį, kad žemės dunksėjimas į karsto dangtį gedintiesiems nekeltų nemalonių jausmų. Vadovaudamiesi atjautos, pagarbos velioniui principais, mūsų duobkasiai garantuoja kokybiškas ir profesionalias paslaugas.