Velionio laidojimo dokumentų tvarkymas

dokumentai

Viena svarbiausių „Lakrimos“ teikiamų laidojimo paslaugų – velionio dokumentų tvarkymas.

Artimojo mirtis – dažniausias netikėtas ir itin skausmingas įvykis. Jį išgyvenantys žmonės jaučiasi palaužti, pasimetę, nežinantys, ką daryti toliau, kur kreiptis. Tikriausiai nė vienam gedinčiajam tokią akimirką nesinori blaškytis įvairių įstaigų koridoriuose, pildyti dokumentus ar net galvoti apie tai. Netektį išgyvenantiems žmonėms tesinori tinkamai, su didžiule meile ir pagarba palydėti artimąjį į amžinąją kelionę – be jokių papildomų rūpesčių ir sunkumų.

Pirmasis dokumentas, kurį mirusiojo artimieji turėtų gauti iškart po netekties, yra medicininis mirties liudijimas. Jį pristačius į Civilinės Metrikacijos skyrių, kur buvo deklaruota mirusiojo gyvenamoji vieta, išrašomas mirties liudijimas. Su šiais dokumentais kreipiamasi į kapinių administraciją dėl leidimo laidoti.

Tačiau Jums visai nebūtina galvoti apie tai, kaip suspėti sutvarkyti dokumentus ir spręsti kitus staiga iškilusius uždavinius. Tegul velionio laidojimo dokumentų tvarkymas būna laidojimo paslaugas teikiančių įmonių problema. Palikite šį rūpestį mūsų įmonei. Pasirūpinsime, kad velionio dokumentai būtų sutvarkyti greitai ir be jokių papildomų rūpesčių.