Apie mus

 

111 Lakrima pastatas

“Lakrima” – tai ilgametę darbo patirtį sukaupusi laidojimo paslaugų įmonė, užtikrinanti aukštą teikiamų paslaugų kokybę tiems, kuriuos ištiko skaudi netektis. Tokiu metu klientams itin svarbi profesionali pagalba, kokybiškos ir sklandžios laidojimo paslaugos. Mūsų įmonė pasiruošusi nuimti didelę dalį rūpesčių nuo Jūsų pečių ir deramai palydėti Jūsų artimą žmogų į amžinąją kelionę.

Įmonės darbuotojai garantuoja visokeriopą pagalbą klientams. Tai profesionalūs, puikiai savo darbą išmanantys specialistai, suteikiantys visą reikalingą informaciją, užtikrinantys sklandų laidojimo procesą ir padedantys išspręsti visas kylančias su laidotuvėmis susijusias problemas.

“Lakrima” vadovaujasi principais:

Vizija – neatidėlioti tikro ir prasmingo gyvenimo vėlesniam laikui, nes to laiko gali ir nebūti. Turime vienintelį laiką – “čia ir dabar”.

Misija – su meile padėti nelaimėje.

Vertybės:

  • išskirtinis dėmesys ir atjauta klientui,
  • kokybiškas ir kultūringas aptarnavimas,
  • operatyvus problemų sprendimas,
  • profesionalus laidojimo paslaugų teikimas,
  • lanksčios nuolaidų sistemos taikymas,
  • visų tikėjimų mirusiųjų laidojimas,
  • paslaugų teikimas 24 valandas per parą.

Vadovaudamasi šiais principais, laidojimo paslaugas teikianti įmonė užtikrina minimalius netektį išgyvenančių žmonių rūpesčius ir prisiima atsakomybę už deramą atsisveikinimą su mirusiuoju.

Savo veiklą “Lakrima” (lot. lacrima – ašara) pradėjo 1994 metais Vilniuje, Šiaurės miestelyje. Nuo 2010 metų laidojimo paslaugas teikianti įmonė atsinaujino ir darbą pradėjo naujai įrengtose patalpose Kalvarijų g. 67.

Mes ne tik teikiame visas laidojimo paslaugas. Kalvarijų g. 67 veikia ir laidojimo reikmenų parduotuvė, kurioje galima rasti didelį laidojimo reikmenų asortimentą.

Kokybiška ir efektyvi “Lakrima” veikla, jautrus ir pagarbus požiūris į žmogų, aukšta aptarnavimo kultūra ir lankstus problemų sprendimas pelnė mūsų įmonės klientų pasitikėjimą ir teigiamą jos veiklos įvertinimą.

Gyvenimas ir Mirtis – tai ta pati vieno medžio šaka. (D. Dzi)