Katafalko nuoma

katafalko-nuoma

Paskutinei artimojo kelionei – erdvios ir saugios transporto priemonės.

Vienas svarbiausių laidojimo etapų – karsto su mirusiuoju atvežimas į kapines. Tokiu būdu – keliaujant – įprasminama ir mirusiojo kelionė į amžinybę. Todėl visas laidojimo paslaugas teikianti įmonė „Lakrima“ užsiima ir transporto priemonių laidojimui, katafalko nuoma.

Katafalkai – tai būtent laidojimui skirtos transporto priemonės, turinčios specialų karsto ar urnos tvirtinimą bei prailgintą kėbulą. Mūsų nuomojamais katafalkais ar kitomis laidojimui skirtomis transporto priemonėmis galima gabenti tiek karstus, tiek urnas. Transportas techniškai tvarkingas, už vairo – patyrę profesionalūs vairuotojai. Nuomojamos transporto priemonės – erdvios ir saugios. Jomis pervežamas karstas/urna su palaikais, gedulo vainikai, apeigų priemonės, kryžiai. Transporto priemonių langai tamsinti, tačiau salonai yra šviesūs.

Jūsų pageidavimu katafalką ar kitas nuomojamas transporto priemones galime papuošti gedulo gėlių kompozicijomis, sumontuoti gedulo vėliavas. Garantuojame šimtaprocentinį punktualumą.

Katafalko nuoma visas laidojimo paslaugas teikiančioje įmonėje „Lakrima“ garantuoja ramią ir saugią paskutiniąją kelionę. Mums svarbu, kad laidojimo eiga vyktų sklandžiai ir be papildomų rūpesčių.